fbpx
+420 541 245 116 mobil +420 777 758 686 info@fitnessprozeny.cz

Lymfatická masáž Ladie´s Gym Studio

... dokonalá relaxace

Lymfatická masáž

Lymfatický systém je nedílnou součástí imunitního systému člověka. Je to vlastně jediný systém, jenž uchovává a transportuje z těla ven škodliviny, které jednak vznikají při funkci organismu, jednak do něj vnikají z vnějšího prostředí vzduchem a potravinami. Protože je tento systém hlavním faktorem obranyschopnosti organismu, má rozhodující podíl na všech nemocech dnešní doby. Hlavní funkcí lymfatického systému je vstřebávání přebytečné tekutiny a její návrat do krevního řečiště, vázání tuků a účast na fungování imunitního systému. Uzliny zachycují nečistoty proudící lymfou a vylučují je z organismu. Lymfa tedy odvádí z těla všechny toxické látky, které naše tělo přijímá.

Lymfatická masáž má za úkol obnovit a zvýšit oběh lymfy. Lymfatický systém totiž nemá svoji pumpu. Jestliže nepracuje nebo je jeho činnost zpomalena, zůstávají zbytky látkové výměny v tkáních. Tukové buňky zvětšují svůj objem, vytvářejí se tukové polštářky, pomerančová kůže a otoky. Pomocí cíleného masážního tlaku a směru je možné lymfu aktivovat a dosáhnout odplavení škodlivin z těla ven. Tato metoda je nejen přirozená a účelná, ale navíc velice příjemná a relaxační.

Lymfatická masáž se užívá jednak při léčbě otoků, ale také ke zlepšení stavu pokožky, ke zrychlení metabolických procesů, slouží k detoxikaci těla, ordinuje se i při rekonvalescenci po liposukcích, k prevenci vzniku křečových žil či celulitidy.

Velice se doporučuje proti otokům nohou v těhotenství.

Kontraindikace (aneb kdy to není vhodné):

  • při nádorovém onemocnění
  • při zánětu křečových žil
  • při vysokém krevním tlaku
  • při onemocnění ledvin nebo jater
  • při hyperfunkci štítné žlázy jen se souhlasem lékaře
Lymfatická masáž:
Lymfatická masáž přístrojová (60 min.) 300Kč
Lymfatická masáž přístrojová* (10×60 min.) 2700Kč
*platnost 182 dní

 

INFORMACE

Pro rezervaci, její změnu a další informace volejte na tel. číslo 541 245 116.

Pokud si chcete masáže objednat, napište nám nebo zavolejte na číslo 541 245 116, sdělte Vaše jméno a termín, na který si chcete masáž rezervovat. Obsluha Vás bude o stavu rezervace informovat.