fbpx
+420 541 245 116 mobil +420 777 758 686 info@fitnessprozeny.cz

Masáže Ladie´s Gym Studio

... dokonalá relaxace

Masáže Ladie´s Gym Studio

... dokonalá relaxace

Bc. Martin Brinda masér

Vzdělání: student Lékařské fakulty UPOL

Kurzy:

  • Masér pro sportovní a rekondiční masáže (Dexter Academy)
  • Medová masáž (Dexter Academy)
  • Dornova metoda+Breussova masáž (Dexter Academy)
  • Lymfaticke masaže, SM. system a Kinesiotaping (Dexter Academy)

Praxe:

  • masér Katariny Barešové – účast na LOH Londýn 2012
  • masér TJ Sokol Julianov, házená

Klasická masáž

… dokonalá relaxace

Naše masáže jsou vlastně soubor všech známých technik, ať východních nebo západních. Každá masáž u nás se řídí potřebami a zdravotními problémy klienta. Ať již si chcete odpočinout nebo vyřešit obtíže těla. Při relaxaci se využívají mělčí a uklidňující techniky. Pokud ale máte tělesné obtíže sestavíme Vám masáž tak, aby byla nejen příjemná, nýbrž i poskytující okamžitou úlevu od bolestí svalů a kloubů. Reagujeme na tělesnou konstituci klienta a jeho zdravotní stav, ale většinou se masáž skládá z jemných technik, které jsou doplněny působením na reflexní body čínskou nebo thajskou metodou. Většinou se masáž doplňuje i mobilizačními technikami k protažení nejproblémovějších tělesných kloubních spojení – krk, páteř, bedra a ramena. Tato masáž se výborně hodí i pro těhotné. Při masáži leží klientka na boku nebo sedí.

Vyberte si 30, 45, 60 nebo 120 minut...

U nás si nemusíte předem vybírat, kterou část Vašeho těla potřebujete namasírovat. Stačí si zvolit délku masáže a masér se s Vámi už sám domluví, čemu se během té doby budete věnovat. U nás masáž vnímáme jako nápravu, chceme pomoci a ulevit Vašemu tělu, proto náš masér kombinuje různé techniky, které mají za cíl co nejříve ulevit bolesti.

Lymfatická masáž

Lymfatický systém je nedílnou součástí imunitního systému člověka. Je to vlastně jediný systém, jenž uchovává a transportuje z těla ven škodliviny, které jednak vznikají při funkci organismu, jednak do něj vnikají z vnějšího prostředí vzduchem a potravinami. Protože je tento systém hlavním faktorem obranyschopnosti organismu, má rozhodující podíl na všech nemocech dnešní doby. Hlavní funkcí lymfatického systému je vstřebávání přebytečné tekutiny a její návrat do krevního řečiště, vázání tuků a účast na fungování imunitního systému. Uzliny zachycují nečistoty proudící lymfou a vylučují je z organismu. Lymfa tedy odvádí z těla všechny toxické látky, které naše tělo přijímá.

Lymfatická masáž má za úkol obnovit a zvýšit oběh lymfy. Lymfatický systém totiž nemá svoji pumpu. Jestliže nepracuje nebo je jeho činnost zpomalena, zůstávají zbytky látkové výměny v tkáních. Tukové buňky zvětšují svůj objem, vytvářejí se tukové polštářky, pomerančová kůže a otoky. Pomocí cíleného masážního tlaku a směru je možné lymfu aktivovat a dosáhnout odplavení škodlivin z těla ven. Tato metoda je nejen přirozená a účelná, ale navíc velice příjemná a relaxační. Lymfatická masáž se užívá jednak při léčbě otoků, ale také ke zlepšení stavu pokožky, ke zrychlení metabolických procesů, slouží k detoxikaci těla, ordinuje se i při rekonvalescenci po liposukcích, k prevenci vzniku křečových žil či celulitidy. Velice se doporučuje proti otokům nohou v těhotenství.

Rozsah a způsob masáže:

Lymfatickou masáží se dá masírovat skoro celé tělo. Nejoblíbenější jsou ale masáže dolních končetin a hýždí. Kromě příznaků celulitidy umí odstranit otoky, pocit těžkých nohou a ulevit od svalové bolesti. Je však dobré masáž spojit s pravidelným pohybem. Pro detoxikaci organismu doporučujeme masáž celého těla a to včetně masáže obličeje a hlavy.

Medová masáž

Jedná se o starou osvědčenou léčitelskou detoxikační metodu, která využívá výborných účinků medu a kompresních masérských hmatů na zádech. Dochází při ní k odstraňování starých usazenin a toxinů nejen z povrchových tělesných tkání, ale i z tkání hlubokých.
Med obsahuje důležité minerální látky a stopové prvky, které tělo při masáži absorbuje přes pokožku a léčivá síla včelího medu tak působí přímo na organismus. Obnovuje přirozenou detoxikační schopnost organismu a je proto velmi vhodná při detoxikačních kůrách a dietách.
Díky speciálním masérským hmatům (působících přes reflexní zóny zad) se stimuluje činnost orgánů těla a při různých obtížích se mohou podílet i na jejich vyléčení. Silně oživuje celý organismus a uvolňuje ztuhlost zad.
Masáž není vhodná pro lidí trpící alergií na med, při ostatních typech alergiích je vřele doporučována. Je vhodná při bolestech hlavy, nespavosti, neklidu, depresích, při poruchách trávení a revmatologických onemocněních. Pozitivně působí proti celulitidě a při problémech s pletí.

Ladie´s Gym

Největší fitness pro ženy v Brně

INFORMACE

Pro rezervaci, její změnu a další informace volejte na tel. číslo 541 245 116.

Pokud si chcete masáže objednat, napište nám nebo zavolejte na číslo 541 245 116, sdělte Vaše jméno a termín, na který si chcete masáž rezervovat. Obsluha Vás bude o stavu rezervace informovat.